Список вчителів очно-дистанційної школи

Список

науково-педагогічних та педагогічних працівників обласної очно-дистанційної школи «Інтелектуальний резерв Миколаївщини»

 

АНГЛІЙСЬКА МОВА

  1. Андрусенко Ірина Анатоліївна, вчитель англійської мови, Себінської ЗОШ І–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради.
  2. Куппан Анна Юріївна, вчитель англійської мови, Веснянської ЗОШ             І–ІІІ ступенів Миколаївської районної ради.
  3. Толіка Ольга Леонідівна, вчитель англійської мови, Ольшанської ЗОШ І–ІІІ ступенів Миколаївської районної ради.
  4. Чоботарьова Тетяна Григорівна Новобузької ЗОШ № 7 І–ІІІ ступенів Новобузької районної ради.

 

РОСІЙСЬКА МОВА

  1. Фролова Ольга Миколаївна, учитель російської мови і літератури Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 19 Миколаївської міської ради.
  2. Коломієць Олена Костянтинівна, учитель російської мови і літератури Миколаївської приватної ЗОШ І – ІІІ ступенів «Гіпаніс» Миколаївської міської ради.
  3. Мігунова Олена Степанівна, учитель російської мови і літератури Миколаївської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 18 Миколаївської міської ради.

 

СВІТОВА ЛІТЕРАТУРА

  1. Шевченко Олена Василівна, методист Очаківського міського методичного кабінету відділу освіти Очаківської міської ради.
  2. Матвєєва Ольга Вікторівна, учитель Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів           № 6 Миколаївської міської ради.

 

ІСТОРІЯ

  1. Корсун Майя Анатоліївна, учитель історії Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.
  2. Червак Анна Богданівна, учитель історії Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради.
  3. Варшавська Майя Юхимівна, учитель історії Миколаївського юридичного ліцею Миколаївської міської ради.

 

ПРАВОЗНАВСТВО

  1. Сторчак Ніна Анатоліївна, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри суспільствознавчої освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
  2. Мирнінко Ірина Григорівна, методист лабораторії методики суспільствознавчих дисциплін Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

МАТЕМАТИКА

  1. Березовська Ніна Іванівна, учитель математики Новобузької гімназії Новобузької районної ради.
  2. Васильєва Лариса Яківна, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математики Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.
  3. Павлова Інга Федорівна, учитель математики Новобузької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Новобузької районної ради.
  4. Піскунова Наталія Юріївна, учитель математики Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради.
  5. Рудчук Тетяна Миколаївна, учитель математики Миколаївського економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради.
  6. Турко Оксана Геннадіївна, учитель математики Первомайської гімназії Первомайської міської ради.

 

ІНФОРМАТИКА/ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

  1. Герасименко Сергій Павлович, учитель інформатики Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради.
  2. Гетманцев Василь Сергійович, учитель інформатики Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.
  3. Павлова Анна Іванівна, учитель інформатики Олександрійської ЗОШ        І-ІІІ ступенів Вознесенської районної ради.
  4. Михайловська Наталія Валеріївна, учитель інформатики Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.
  5. Рябикін Антон Павлович, учитель інформатики  Первомайської гімназії Первомайської  міської ради.
  6. Беркунський Євген Юрійович,старший викладач кафедри інформаційних управляючих систем і технологій Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (за узгодженням).
  7. Пиртя Тетяна Олегівна, учитель інформатики Миколаївської гімназії  № 41 Миколаївської міської ради.

 

ФІЗИКА

  1. Гайша Олександр Олександрович, кандидат технічних наук, доцент кафедри фізики Національного університету кораблебудування імені адмірала С. О. Макарова.
  2. Іванніков Анатолій Володимирович, старший викладач кафедри фізики та астрономії Миколаївського національного університету                     ім. В. О. Сухомлинського.
  3. Шевчук Людмила Миколаївна, учитель фізики Южноукраїнської гімназії № 1 Южноукраїнської міської ради.
  4. Борецький Костянтин Петрович, учитель фізики   Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради, учитель-методист.
  5. Озерова Оксана Федорівна, учитель фізики Баштанської гімназії Баштанської районної ради, учитель-методист.
  6. Яцура Олександр Степанович, учитель фізики Первомайської ЗОШ            І–ІІІ ступенів № 16 Первомайської міської ради.
  7. Горбунов Сергій Вікторович, учитель фізики та астрономії Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради.
  8. Мостова Наталія Вікторівна, учитель фізики Миколаївської ЗОШ                  І–ІІІ ступенів № 42 Миколаївської міської ради, учитель-методист.
  9. Мойсеєнко Лариса Павлівна, учитель фізики Миколаївського ліцею «Педагог» Миколаївської міської ради, учитель-методист.
  10. Пригода Олександр Петрович, завідувач лабораторії механіки Миколаївського національного університету імені                                                  В. О. Сухомлинського.

 

БІОЛОГІЯ

  1. Хаміцевич Світлана Миколаївна, учитель біології Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради, учитель-методист.
  2. Терещенко Тетяна Миколаївна, учитель біології Миколаївської гімназії    № 41 Миколаївської міської ради, учитель-методист.
  3. Аксененко Тетяна Михайлівна, учитель біології Миколаївського економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради, учитель-методист.
  4. Самойленко Тетяна Галеївна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри природничо-математичної освіти та ІТ Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
  5. Самойленко Микола Олександрович, доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри природничо-математичної освіти та ІТ Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

ХІМІЯ

  1. Кельїна Світлана Юріївна, кандидат хімічних наук, доцент кафедри екологічної хімії Національного університету кораблебудування імені  адмірала С. О. Макарова.

 

ГЕОГРАФІЯ

  1. Шпіклірний Ігор Васильович, учитель географії Миколаївського економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради, старший учитель.

 

ЕКОНОМІКА

  1. Савенко Лариса Миколаївна, учитель економіки Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради, учитель-методист.

 

АСТРОНОМІЯ

  1. Панько Олена Олексіївна, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики Миколаївського національного університету імені                      В. О. Сухомлинського.
  2. Сергієнко Ольга Георгіївна, лаборант кафедри фізики Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

 

НІМЕЦЬКА МОВА

  1. Чернюк Альона Валеріївна, учитель Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів              № 19 Миколаївської міської ради.

 

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

  1. Яценко Наталя Анатоліївна, учитель української мови і літератури Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради, учитель-методист.
  2. Литовченко Ольга Михайлівна, учитель української мови і літератури Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради, учитель-методист.
  3. Островна Світлана Олександрівна, учитель української мови і літератури Баштанської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської районної ради, учитель-методист.

 

В. о. директора МОІППО                                                                  В. І. Шуляр

Остання зміна: п'ятниця 25 вересень 2015 12:16